Ordinace Nymburk +Ordinace Semčice

Informace -praktický lékař

Po ukončení činnosti firmy Laboratory ROOM s.r.o. se obci podařilo domluvit spolupráci s MUDr. Štěpánem Maryškem, který převezme ordinaci praktického lékaře v Semčicích.

S MUDr. Maryškem proběhla vstupní schůzka a jsme před podpisem smlouvy o pronájmu prostor ve zdravotním středisku. Dále se vyřizují smlouvy se zdravotními pojišťovnami.

Pokud vše bude postupovat bez komplikací, předpokládá se, že od 1.4.2024 by lékař zahájil svou činnost. Po otevření ordinace bude možno se zaregistrovat. Do té doby to není možné.

Veškeré informace budeme průběžně aktualizovat.


Dobrý den, oznamuji vám a prosím o předání této informace občanům vašich obcí, že jsme spustili registraci pacientů do ordinace prakrického lékaře pro dospělé v poliklinice nemocnice Nymburk v ulici Velké Valy. Registrace probíhá zatím v provizorním prostoru, a to v přízemí polikliniky. Zatím pondělí až čtvrtek od 8 do 12 hod. V ordinaci bude pracovat MUDr. Jakub Křížek a MUDr. Alena Frašková. Plný provoz ordinace bude zahájen k 1.4.2024.

Zároveň mám informace z Dobrovice a Semčic, kde bude mít ordinaci nový, mladý, sympatický pan doktor. Bude pracovat sám na sebe, je po atestaci. Nebude zaměstnán pod žádnou firmou ani pod MUDr. Borským. Bude ordinovat střídavě v Dobrovici a v Semčicích. V současné době čeká na vyjádření a smlouvy s pojišťovnami. Když vše dobře půjde, je možné, že začne ordinovat k 1.4.2024, eventuelně k 1.5.2024. Bližší informace sledujete na stránkách oce Semčice a města Dobrovice nebo na Fbk.

Děkuji moc a zdravím. 

Bc. Hana Horáková