Nabídka tvorby rodokmenů a staré mapy obce Kobylnice

Dobrý den,
touto cestou nabízím všem občanům tvorbu cenově dostupných rodokmenů a to nejen na území Českého království (viz. ukázka zpracovaného rodokmenu v příloze).

Jako poděkování obci a jejímu vedení,
za možnost prezentovat svou genealogickou činnost, nabízím každému zájemci grafický tisk resp. soutisk nejstarších map pro obec Kobylnice. Cena tohoto tisku o velikosti A3 na dekorativní papír je 100 Kč (viz. ukázka soutisku starých map pro obec Úherce).

Orientační ceník pro tvorbu rodokmenů (ukázky rodokmenů v příloze)
5500,- za 1 příjmení po mužské linii vyhotovené co nejdále do minulosti (rodokmen zpracován formou Excel, s jednotlivými matričními záznamy a překlady)
2500,- za vytvoření grafického tisku A3 (při zadání 2 příjmení cena za grafický list stále 2500,-)
8000,- za vytvoření malovaného rodokmeny o rozměrech 70x100cm přes paní ilustrátorku

V případě zájmu a pro získání více informací, mě můžete kontaktovat na:

telefonu 731 188 808
emailu tomasp@seznam.cz

S přáním hezkého dne,
genealog Ing. Tomáš Pytlík.